Середа, 21.08.2019, 19:50
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21
Чернігівської міської ради Чернігівської області

Корисні посилання
Статистика

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Участь в міських конкурсах та змаганнях

Творчі та спортивні досягнення учнів [38]

У розділі оголошень: 38
Показано оголошень: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 »

Щиро вітаємо Шпітонцеву Владиславу, ученицю 8-Б класу, її маму - Ірину Аскольдівну та всю родину Шпітонцевих з перемогою - ІІ місце у міському конкурсі "Читаюча родина - 2019", що відбувся 23 лютого в обласній бібліотеці для дітей. Зичимо творчої наснаги та подальших перемог!


Виховуємо патріотів

Сьогоднішній урок фізичного виховання учні закладу освіти №21 запам’ятають надовго. Це було не звичайне заняття, а Олімпійський урок-реквієм, присвячений Дню памяті Героя України, колишнього учня Миколи Бруя, який загинув у зоні АТО.

Разом із учнями пам'ять про відважного воїна вшанували хвилиною мовчання присутні на уроці директор школи Шестопалова Н.М., директор КДЮСШ №1 Романчук С.П., начальник відділу  фізичної культури та спорту Чернігівської міської ради Пирожок Д.О., чемпіонка України з легкої атлетики Беркут Н. П., слухачі курсів ЧОІППО ім. К.Д.Ушинського.

Учні ознайомилися зі сторінками такого короткого, але славного життя їх земляка Миколи Бруя. Дуже зворушливим був танець «Журавлі» у виконанні старшокласниць, які присвятили його всім героям, що, немов білі журавлі, відлетіли в інші світи й більше ніколи не повернуться до отчого порогу.

Закінчився урок спортивними змаганнями, у яких учні початкових та середніх класів продемонстрували вміння й навички, здобуті на заняттях з фізичного виховання, які проводить спеціаліст вищої категорії, старший учитель  Кукобко О.В.

 


За чисте довкілля

Ніщо так не згуртовує учнівський колектив як спільна ідея, творча праця, змістовний відпочинок. Саме так провели дозвілля  9 вересня учні 5-Б класу ЗОШ  І-ІІІ ступенів №21м. Чернігова разом з батьками та класним керівником Мишкун Тетяною Григорівною та директором школи.

Пятикласники спробували свої можливості в змаганнях із веслування, перетягуванні канатів, «Веселих стартах». Дітям надовго запамятається смачний козацький куліш, спільно з батьками приготований на території спортивної бази КДЮСШ №1 (директор Романчук  С.П.).

Важливою складовою змістовного відпочинку стала участь в екологічній акції «Міжнародний день чистих берегів». І учні, і батьки прибрали сміття з берега Десни, де вони відпочивали. Маємо надію, що урок екологічного виховання дасть позитивні наслідки в майбутньому.

 


22 квітня 2018 року в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва відбувся конкурс «А я справжній українець». Під час конкурсу діти мали можливість детальніше познайомитись з історією та культурною спадщиною українського народу.

Творча група загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 також долучилася до даного проекту.

Учень 9-А класу Трофименко Іван став одним із переможців І відбіркового туру та виборов місце для участі у ІІ етапі конкурсу.

Завдяки своїм талантам та старанням Іван посів ІІ місце серед десяти претендентів з усієї Чернігівщини. Під час виступу він розкрив свої акторські здібності та творчі можливості. Під час конкурсу учасники повинні були продемонструвати знання обрядів та звичаїв українського народу, приготувати смачну козацьку страву та виступити з артистичним номером.

Не абияку роль в перемозі нашого учасника зіграла і група підтримки, яка допомагала йому в постановці вистав, створенні відеороликів, підтримувала та надихала.

Вітаємо переможця та висловлюємо щиру подяку всім учасникам конкурсу. Так тримати!

 


20 квітня 2018 року відбувся Всеукраїнський фестиваль Дружин Юних Пожежних. Команда загальноосвітньої школи № 21 взяла активну участь в цьому заході. Під час заходу учні показали знання з правил безпечної поведінки, формували серед учнівської молоді повагу до професії рятувальника, сприяли поширенню руху юних пожежних в Україні, популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя.

Команда нашої школи зайняла перше місце серед шкіл Чернігова!

Вітаємо переможців та висловлюємо їм щиру подяку за участь у фестивалі.

 


Вітаємо переможців учнів нашої школи!

В номінації «Комп’ютерний колаж» 3 місце — Розумієнко Євгенія, Денисенко Валерія (вікова категорія 2 - 4 класи)

В номінації «Комп’ютерний колаж» 1 місце — Дорошенко Анна (вікова категорія 5 - 8 класи)

В номінації «Комп’ютерний колаж»1 місце — Чала Марія (вікова категорія 9 - 11 класи)

В номінації «Комп'ютерна графіка» 1 місце — Мітус Марія (вікова категорія 2 - 4 класи)

В номінації «Комп’ютерні презентації» 2 місце — Пилипенко Катерина (вікова категорія 9 - 11 класи)

В номінації «Scratch-проекти» 1 місце — Шпак Єгор (вікова категорія 3 - 5 класи)

В номінації «Scratch-проекти» 1 місце — Зажитько Анна (вікова категорія 6 - 9 класи)

 


ВІТАЄМО!!!

  • Шпітонцеву Владиславу за зайняте ІІ місце у конкурсі «Молоді таланти Чернігова – 2018» в номінації «Сольний спів»
  • Ансамбль «Пролісок» за зайняте І місце у конкурсі «Молоді таланти Чернігова – 2018» в номінації «Ансамблі. Малі форми»
  • Ансамбль «Мрія» та дует «Перлинка» за зайняте ІІ місце у конкурс «Молоді таланти Чернігова – 2018» в номінації «Ансамблі. Малі форми»

 

  • Ганжу Богдана за зайняте ІІ місце у Конкурс «Молоді таланти Чернігова» в номінації «Хореографічне мистецтво»
  • Баришпольця Івана за зайняте ІІІ місце у Конкурс «Молоді таланти Чернігова» в номінації «Хореографічне мистецтво»
  • Супроненко Христину, Атрощенко Наталію за зайняте ІІІ місце у Конкурс «Молоді таланти Чернігова» в номінації «Хореографічне мистецтво»

Вітаємо

родину Клопотуна Владислава,

учня 3 - Б класу

за зайняте І місце у шкільному етапі

та ІІІ місце у міському етапі спортивного конкурсу

«Мама, тато, я – спортивна сім’я»

 


На сьогодні проблема охорони навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів переросла в одну з найважливіших глобальних проблем сучасності. Від неї залежить основа існування людського суспільства.

Як правильно використовувати природні ресурси та покращувати екологічну ситуацію запропонували учасники шкільної агітбригади «Екологічна варта». 25 березня 2018 року під час участі у міському конкурсі екологічних агітбригад вибороли ІІ місце.

 

Ми вітаємо учасників агітбригади:

Трофименка Івана (9-А клас)

Зажитько Анну (9-А клас)

Сандул Олену (9-А клас)

Якубець Євгенію (9-А клас)

Тугай Анастасію (7-Б клас)

Устименко Олесю (7-Б клас)

 


Яскраво, весело, емоційно пройшли змагання «Мама, тато, я – спортивна сімя» в загальноосвітньому закладі № 21. В святі приймали участь вісім родин учнів 1-4 класів. Найспритнішими виявилися родини Клопотуна Владислава, учня 3-Б класу (І місце), Олійника Богдана, учня 3-А класу (ІІ місце), Кашпури Анни, учениці 3-В класу (ІІІ місце). Учасників змагань підтримували юні вболівальники.

Це свято здоров’я було не лише веселим та завзятим, а й сприяло згуртуванню дитячого та батьківського колективу, вражали дитяча та батьківська наполегливість, витримка, спритність та взаємовиручка.

 Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz