Субота, 25.05.2019, 00:44

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21
Чернігівської міської ради Чернігівської області

Виховна робота

Перед сучасною школою стоїть надзвичайно важливе завдання – виховання нового покоління, здатного не тільки осягнути загальнолюдський зміст сутності існування людини, а й творчо вирішувати виникаючу проблему згідно з духом свого часу.
  Виховна робота в школі спрямована на реалізацію „Державної національної програми „Освіта" (Україна XXI століття), Закону України "Про загальну середню освіту", Концепції національного виховання дітей та молоді у національній системі освіти.

Виховна мета школи: Збереження й зміцнення морального, фізичного й психічного здоров'я учнів в умовах громадянської, гуманістичної та особистісно зорієнтованої освіти.

Мета виховання конкретизується

через такі виховні завдання:

1.   Формування   особистості   патріота   України,   який   усвідомлює   свою незалежність до сучасної європейської цивілізації, підготовлений до життя і чітко орієнтується в сучасних реаліях.

2. Виховання в учнів свідомого ставлення до свого здоров'я, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження й зміцнення їхнього фізичного та психічного здоров'я.

3. Формування   особистості демократичного світогляду й культури, яка не порушує прав і свободу людини, з повагою ставиться до традицій, культури народів світу.

4. Забезпечення умов для реалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів.

5. Розвиток у учнів творчих здібностей, підтримка обдарованих дітей і молоді.

Модель виховної системи школи

Організація процесу виховання

Основні напрями виховання:

-    громадянське виховання;

-         правове виховання;

-         моральне виховання;

-         фізичне виховання;

-         художньо-естетичне виховання;

-         екологічне виховання;

-         трудове виховання;

-         статеве виховання і підготовка до сімейного життя;

-         формування наукового світогляду.